ایرمان جم
تحقیقات بازار فرآیند جمع‌آوری اطلاعات پیرامون پرسونای مخاطب هر کسب ‌وکار، مخاطب هدف و مشتری است که به وسیله آن می‌توان فهمید تا چه اندازه محصول یا خدمات شما موفق عمل خواهند کرد. کسب ‌وکارها عموما از این اطلاعات جهت درک موقعیت واقعی کسب و کارشان در صنعت، میان رقبا و از نظر مشتریان بهره می برند. این اطلاعات ابزار مبنای مستند به واقعیتی برای پیشنهاد استراتژی‌های ورود به بازار بوده و علاوه بر مهیا نمودن امکان شناسایی بهتر روندها، تهدید‌ها و فرصت‌های پیش رو، کمک می‌کند منابع در جهت ایجاد مزیت رقابتی، بر روی توانمندی‌ها متمرکز شوند.
طراحی پرسشنامه تحقیقات بازار به کمک پلتفرم تحقیقات بازار و نرم افزار تحقیقات بازار از اصلی و مهم ‌ترین کارهایی است که هر کسب ‌وکاری می بایست آن را انجام دهد.
خروجی گزارش تحقیقات بازار، ارائه پیشنهاداتی در زمینه استراتژی های ورود به بازار و تاکتیک های مربوط به آن می باشد. با توجه به اهمیت تحقیقات بازار در کسب و کار، برای انجام درست و اصولی این کار نیاز به متخصصان حرفه ای در این زمینه دارید. مجموعه ایرمان جم آماده ارائه انواع خدمات در حوزه تحقیقات بازار به شما عزیزان می باشد.
برای دریافت خدمات تحقیقاتی در حوزه بازاریابی و مارکتینگ با شماره ی تماس موجود در سایت تماس برقرار کنید.

فرم درخواست مشاوره و عقد قرارداد